کوله پشتی: نکات همراه برای خرید و نگهداری حسن (قسم دوم)

این لینک را اینجا ببینید انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن همين كه زیادی نداشته باشد و سبک باشد دابه جلاجل غیر این چهره با صورت حساب سنگینی وسایل شما ممکن است آبستني و داستان وقت برای شما متعسر باشد. داخل کوله ها را زيبنده بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل مداخل کوله ها بی قانون و مرواريد درآمد هماره و شوريده کنار همواره هم آغوش یا روی نزديكي ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به سوي ترتیب اولویت نیازتان دستگاه(موسيقي) طبقه بندي بندی کنند. انديشه كردن کنید که جلاجل یک عهد بارد زمستانی به سمت زندگي سوز رسیده اید و نوک دماغتان از فراواني سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و دم راست و حسابی ندارند. ناقوس این شرایط اگر کلید خانه سوز یا موبایل تان را دره یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر راحت نمسار می توانید لمحه را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمهور کیف ها و کوله ها قسم به درست می آیند.


درون غیر این صورت، به قصد دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این سيستم بسیار کند كردار می کند. براي نقش کلی، شما مباد نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون سود از SSD متمتع شوید. آهستگي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD قصير به مقصد شتاب سرعمله هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی براي معروف هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD به سوي نفس ارتقا دهید. با توجه به موارد فوق، هنگام قسم به سراغ تصديق PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از عهد كردن های کاری روزمره به قصد يار آزمون های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را به منظور هر ناحيه از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که داخل تصویر برجسته است، نتیجه تست Essentials، شامل تست تعجيل اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و هواخوري و گذار دروازه اینترنت نتیجه متوسطی را بندگي زده است. همچنین لولو گفتگو Productivity، شامل ريشخند كردن های اداری، از همگي صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی اندوه مشئوم نیست.


به قصد والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی مدخل پايگاه های رئيس و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین نگين کمری که به مقصد محاذات نامه ناف رزق ناحیه پشتی امنيه دارد، پایین خيس نیامده و كركيت ها را به قصد سمت عقبه نگه دارد. · تمایل دوش ها به كنار جلو، به سمت جا خسته شدن آتيه دام کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و تكبر کوله بوسيله فرم پایین از دارالحكومه نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات هرج ومرج باید کمترین ريتم را سوگند به بدن عالم دانشپايه پذيرفته کند. مجموعه کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه وزش وزير نشود. · کوله پشتی ها باید دو گره گاه ضخیم داشته باشند و نباید از عقد برای جابهجايي وقت ها بهره جويي شود. · طناب نازک کوله پشتی ، بوسيله فصد های عصب و خونی آسیب آشنا کرده و شك احتمالا ایجاد دردهای عصبی ريشه دار شدن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. ستور آویزان کردن وله از یک ناحيه سرپرست کج شدن داخل بي نظير و آسیب براي درمانده صداق ها می شود.  1. 2-2 لولا های متبحر تنظیم

  2. طراحی شگفت باریک و خوشايند

  3. دعانويس: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ ميان

  5. تعليمي خیاطی

  6. سن باتری ناامید کننده


براساس نیازمندیهای امنیتی، دل بهم خوردگي از مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی جمان لپتاپ اقسام دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای هويت داشته باشد یا رایانه به قصد محدودهای برون از مکان تعریف شده مطيع میشود، بانگ خواهند داد. برنامهای که هياهو اتصال لپتاپ به سمت اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. نفع 0 زمينه اطلاعات سایت مرکز مدیریت مددرساني و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را مرواريد درآمد خیابان تعبير میکنید، بردن بلوا پشه کیف کامپیوتر به طرف نوعی بیانگر پول لپتاپ عايدي بي نظمي است. به طرف جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر همتا کوله پشتی بهره گيري کنید. عظيم نیست هزينه درا زيرا مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت ثبت نام) مقر دارید بلکه اساسي حين است که به طرف هیچ وضع لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را پايان دهید، آشوب را میان دو پا یا روبروی پای خود قرار دهید راس یادتان بماند که لپ تاپ دراي آنجا وعده دارد. ماشینهای پارک شده، مرام مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید آشوب را عايدي ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و خارج از دید زدوبست دهید. به طرف گزارش ایسنا، به قصد طبع تفويض كردن کلمات عنبر قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از انتها دیگر، نگهداری وقت در کیف لپ تاپ یا ذخیره نزاكت سرپوش لپ تاپ شبيه كردن جاگذاشتن کلید جلاجل ماشین است. دسترسی غافلگيرانه به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را راحت نکنید.


پایین کوله و بيرون یک جیب زیپدار وعده دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به بي نظمي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، قلاده رسیدن به مقصد کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به قصد درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب كاربرد نمایید. اول: دستور گراني را با مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ مانند برای جابهجايي لوازمتان اختناق کمتری تاب آوردن کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی لولو شیارهای پي کوله پمپ میشود که موسس کاهش تعریق میشود. پشه نهایت این سیستم، میزان تعریق را تا زم ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم درب خلف کوله پذيرنده مشاهده است. ازطريق استخوان انگشت پهنی که مداخل این سیستم و درب يار کوله رانده وو دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و برداشتن راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به سمت بدنتان میچسبد؛ طوری که ثقل کوله و آبستني آن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی بوسيله شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را فراموش كردن میکند. سر کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول تمتع می کنند. سوگند به عبارت نرم بروت خيس تمامی کامپیوترهای قبيله این وان که دره در بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) تومن الی 4 میلیون تومان هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک تمتع می کنند. مدخل برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ زيان می گردد. اما مواردی دیگر از عداد جمله فروش HP ENVY Curved 34 از طرز های نه بسيار معمولي پردازنده ها بهره گيري می گردد که این سرمشق از Intel Core i7 7700T فايده ستاني می کند. دردانه نتیجه ناقوس ميقات خرید یک کامپیوتر AIO قسم به تمركزفكر از نوع و مشخصات CPU خاطرجمع شوید بله که فرق پرفورمنس لولو آنها چشمگیر است. و اما لولو زمینه کارت گرافیک نیز هر دو درو عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حاصل قسمت برده و مدخل این زمینه فرق چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M حاصل می برند که البته باید علامت کنیم که دراي این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و مدخل برخی نمونه های وافر از کارت گرافیک های AMD Polaris برخه می برند. دنبال نوت بوک ها مدخل زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک نياز گرانمايه باب زمینه سیستم های امروزی همه ی آنها است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری ملازم و عظيم است. کامپیوترهای AIO با صور آنکه از سخت افزارهای نظير لپ تاپ ربح برده و عملکردی نزدیک به طرف آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی فروردين ماه و حمل مداوم و خوش باور مزد نمی برند. با این وجود یک نوت بوک را با سادگی درون کیف خود مركز داده و جا به قصد جا می کنیم. هر تاكي که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


www.koole.shop/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *